Pohod miru na Javornik; sobota, 29. 9. 2018

V soboto, 29. septembra, imamo pouk. Nadomeščali bomo 24. 12. 2018, ko bo pouka prost dan. V okviru delovne sobote bomo na šoli za vse učence organizirali pohod miru na Javornik. Vsebina pohoda je tudi sestavni del projekta “Pozdrav ptic miru”, v katerega smo vključeni vsi na podružnični šoli. K pohodu ste vabljeni tudi starši in stari starši.

Učenci naj pridejo v soboto, 29. 9. 2018, v šolo ob 7. 30, ker se bodo z avtobusom odpeljali v smeri proti Javorniku. Vsi starši in stari starši, ki se boste udeležili pohoda, pa se s svojimi avtomobili zapeljete do odcepa za Šajsno ravan.

Učenci naj bodo športno oblečeni in obuti, s seboj naj imajo tudi nahrbtnike ter dodatno pijačo. Malico dobijo v šoli.

Poskrbite tudi za varnost proti klopom. Povratek v šolo je predviden od 12.00 do 12. 30. Avtobus bo ob povratku učence iz Dolge Poljane peljal v vas.

V primeru slabega vremena imamo pouk po ponedeljkovem urniku.

Ta dan ne bo jutranjega varstva, kosila in podaljšanega bivanja.

S spoštovanjem,

Budanje, 25. september

razredničarke

Ta vnos je bil objavljen v Obvestila. Zaznamek za trajno povezavo.